biuro@danmiar.pl
+48 661 533 368,   +48 722 117 498

O firmie

Firma DANMIAR istnieje od 2008 roku prowadząc działalność w zakresie produkcji zapinek drucianych oraz maszyn do przewijania folii stretch oraz maszyn do pakowania paczek.

Produkujemy zapinki 13 mm ,16 mm ,19 mm ,które wykorzystuje się przy pakowaniu taśmami PP oraz PE. Dzięki współpracy z największymi hutami w Polsce oraz ciągłemu dbaniu o jakość nasze zapinki są najwyżej jakości.

Jesteśmy również jednym z najlepszych producentów maszyn do przewijania folii. W naszej ofercie znajdą Państwo przewijarki folii stretch, z jumbo na ręczną oraz maszynową, a także mini-ramp. Ponadto, produkujemy owijarki do rolek, a także pakowarki.  Nasza firma zajmuje się również dystrybucją taśmy PP o różnych szerokościach i grubościach.

Wykonujemy również zlecenia na indywidualne zamówienia.

W błyskawicznym tempie wdrożyliśmy technologie pozwalające na rzetelne i fachowe spełnianie wymagań Klientów, co pozwala systematycznie umacniać naszą pozycję na rynku. Indywidualne podejście do klienta oraz właściwe ustosunkowanie się do uwag i wymagań Klientów pozwala nam nieustannie udoskonalać jakość naszych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy